„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
 | „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
::
:: Jaunumi
:: Treneri, treniņu saraksts
:: Sportisti
:: Vēsture
:: Galerija
:: Par mums

::
„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
Skuju iela 26,
Vecmīlgrāvis, Rīga
Latvija, LV-1015

+371 29412872
+371 67390791
z.blazma@inbox.lv

:: Jaunumi
49728

Viktoram Reško bronzas medaļa Pasaules čempionātā
27.11.2014


Mūsu sporta kluba pārstāvis Viktors REŠKO, kas startē SAMBO sporta sadaļā svara kategorijā līdz 100 kg, kļuva par Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēju.

26 dalībnieku konkurencē REŠKO uzvarēja Nurali Jalkapovu no Turkmenistānas (3:0), Austrālijas sportistu Diego Barreto (8:4) un ar sapju paņemenu Arslanu Abdamitu no Kazahstānas, un tikai pusfinālā ar brīdinājumu piekapās Ariunerdene Batbajaram no Mongolijas. Cīņā par trešo vietu Latvijas sambists pārliecinoši ar 7 pret 0 pārspēja sportistu no Ukrainas Jaroslavu Ritko un tika pie medaļas. Viktoram šī ir pirmā Pasaules čempionātu godalga.

Otrs Latvijas pārstāvis, Pasaules čempionātu debitants Andrejs MAGERS (-62 kg) pirmajā kārtā uzvarēja Diego Sanchezu no Kanādas, bet piekapās Javidanam Garajevam no Azerbaidžānas. Komandu pavadīja Viktora REŠKO treneris Jurijs POĻAKOVS.

Abi Pasaules čempionāta dalībnieki ir šī gada Eiropas čempionāta bronzas medaļu ieguvēji. Kopumā šī gada Pasaules čempionātā, kas risinājās Japānas pilsētā Narita, startēja apmēram 500 sportisti no 81 valsts.

FOTO skat. “ Galerijā”.
      Atpakaļ
Websoft.lv Copyright © 2023, „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO..