„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
 | „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
::
:: Jaunumi
:: Treneri, treniņu saraksts
:: Sportisti
:: Vēsture
:: Galerija
:: Par mums

::
„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
Skuju iela 26,
Vecmīlgrāvis, Rīga
Latvija, LV-1015

+371 29412872
+371 67390791
z.blazma@inbox.lv

:: Jaunumi

Sacensības „LIDO atklātais paklājs”
10.11.2012


2012. gada 10. novembrī mūsu sportisti piedalījās džudo kluba «LIDO» rīkotajās sacensībās. Sacensību statuss — «atklātais paklājs». Tas nozīmē, ka sacensībās var piedalīties cīkstoņi, kuru kvalifikācija nav augstāka par 6 kyu (balta josta).

Daudziem sportistiem šie bija viņu sporta karjeras pirmās sacensības. Šādās sacensībās organizētāji cenšas dot iespēju katram dalībniekam  novadīt 2-3 cīņas, lai iepazītos ar džudo sacensību noteikumiem un tradīcijām.

Ļoti patīkami, ka mūsu audzēkņi labi novadīja savas cīņas un parādīja labus rezultātus.  Pirmo reizi sacensībās piedalījās: Vladislavs Muravjovs, Aleksandrs Lavrovs, Alfreds Šantirevs (1 uzvara). Kārtējo reizi pārbaudīja savus spēkus Valērij Barmins (1 uzvara), Andrejs Pirožonoks (1 uzvara), Aleksejs Lavrovs (2 uzvaras). Par godalgoto vietu ieguvējiem kļuvuši Matvejs Lobaževičs (1 uzvara) — 3. vieta, Jegors Zavjalovs  (2 uzvaras) — 3. vieta. Pa 3 uzvarām izcīnījuši Vladimirs Usoļcevs un Germans Fedjukovičs, iegūstot otrās vietas.

Visgarākais ceļš pie medaļas bija Denisam Ustinovičam — 6 cīņas. Apakšgrupā viņš uzvarēja trījās cīņās no četrām, bet pusfinālā un finālā bija spēcīgāks par saviem sāncenšiem un ieguva 1. vietu!

Apsveicam uzvarētāju, godalgoto vietu ieguvējus un sacensību dalībniekus ar kārtēju nopietnu soli sporta karjerā! Liels paldies vecākiem par pacietību un atbalstu!
      Atpakaļ
Websoft.lv Copyright © 2024, „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO..