„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
 | „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
::
:: Jaunumi
:: Treneri, treniņu saraksts
:: Sportisti
:: Vēsture
:: Galerija
:: Par mums

::
„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
Skuju iela 26,
Vecmīlgrāvis, Rīga
Latvija, LV-1015

+371 29412872
+371 67390791
z.blazma@inbox.lv

:: Jaunumi

Apbalvoti Rīgas labākās bērnu un jauniešu sporta organizācijas un sportisti
11.11.2015


Š.g. 3. jūnijā, Rīgas domes Sēžu zālē tika apbalvoti labākie Rīgas bērnu un jaunatnes sporta klubi, kā arī Rīgas sportisti, kuri pagājušajā gadā uzrādījuši izcilus sasniegumus gan pasaules, gan arī Eiropas līmeņa sacensībās.

Atklājot godināšanu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane atzīmēja, ka ar šo pasākumu pašvaldība cenšas izteikt atzinību sportistiem, treneriem, Rīgas bērnu un jaunatnes klubu organizatoriem, kuri, pateicoties izciliem startiem 2014. gadā, gan Rīgas vārdu ir nesuši pasaulē, gan sportam ieinteresējuši jauno paaudzi.

Balvas pasniedza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis. „Šie sportisti ir Rīgas gods, lepnums un prieks!” iepazīstinot ar nominētajiem, atzīmēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Par izciliem sasniegumiem sportā 2014. gadā tika apbalvoti Latvijas SAMBO klubu asociācijas sportisti un treneri. Viktors REŠKO par izcīnīto 3.vietu Pasaules čempionātā Naritā (Japāna) un Jurijs POĻAKOVS. Andrejs MAGERS par izcīnīto 3.vietu Eiropas čempionātā Bukarestē (Rumānija) un Katarina MAGERE. Germans ŽUKOVS par izcīnīto 3.vietu Pasaules čempionātā junioriem Seulā (Koreja) un treneris Aleksandrs OSNAČS.

Sagatavots pēc Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta materiāliem un LSKA.
      Atpakaļ
Websoft.lv Copyright © 2024, „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO..