:: Jaunumi

2013. Februāris

Atklātais kontinentālais kauss Tbilisi
11.02.2013

3. februārī Latvijas džudisti startēja pirmajā šajā gadā oficiālajā turnīrā – Atklātajā Kontinentālajā kausā Tbilisi. Viktors Reško ieņēma 8. vietu. Pirmajā aplī viņš bija brīvs, otrajā uzvarēja Rafaelu Šahverdijevu no Azerbaidžānas. Ceturtdaļfinālā Latvijas sportists piekapās Gruzijas džudistam Lašam Gurili, bet gandarījumu turnīrā zaudēja Šamiļam Magomedovam no Krievijas.

Lasīt vairāk ...

Viktors Reško - Latvijas čempions sambo cīņā.
11.02.2013

27. janvārī, Latvijas čempionātā sambo cīņā, kas notika Rīgā, Viktors Reško izcīnījis čempiona titulu. Šoreiz Viktors cīnījās svara kategorijā virs 100 kg, kur viņa vienīgais sāncensis bija Juris Kozlovskis no Ādažiem. Mūsu sportists pastāvīgi palielināja savu pārsvaru un pabeidza cīņu ar sāpju paņēmienu. Viktors Reško kļuvis par Latvijas čempionu sambo jau piekto reizi.

Džudo turnīrs Carnikavā
11.02.2013

19. un 20. janvārī Carnikavā notika jauniešu turnīrs dažādās vecuma kategorijās. Desmit mūsu kluba pārstāvji ir ieguvuši šajās sacensībās dažādās vērtības godalgas. Par uzvarētājiem kļuvuši Kristaps Pārupietis, Renāte Rimdjonoka, Annija Libermane un Artjoms Smirnovs. Sudraba godalgu izcīnījis Rodions Barinovs, bronzu — Mārtiņš Pārupietis, Valentīns Jankevičs, Vladislavs Novačehko, Aleksandrs Jangols un Romans Avsjukevičs.