:: Jaunumi

2012

<--  1 2 ...  -->

Starptautiskais džudo turnīrs Alūksnē 18.12.2012

17. un 18. decembrī, Alūksnē notika tradicionāls starptautiskais jauniešu turnīrs.
Mūsu kluba sportisti ir izcīnījuši divas bronzas medaļas. U-15 grupā 3.vietu izcīnījis Igors Orlovs (svars līdz 4 kg), bet U-13 grupā - Rodions Barinovs (virs 60 kg).

„DINAMO LAT – BUDOSHOP.LV” Kauss
02.12.2012

2. decembrī klubs DINAMO LAT organizēja savas ikgadējās atklātās sacīkstes. Četri sacensību dalībnieki no mūsu kluba ir izcīnījuši godalgotas vietas.

Lasīt vairāk ...

Meistarsacīkstes Carnikavā
25.11.2012

24. un 25. novembrī, Carnikavā notika džudo atklātās meistarsacīkstes dažādās vecuma grupās sportistiem ar 6 kiu kvalifikāciju (baltā josta).

Starptautiskais jauniešu turnīrs Tartū
17.11.2012

17.novembrī trīs mūsu sportisti piedalījās starptautiskajā džudo turnīrā Tartū.

Jelgavas atklātās meistarsacīkstes
16.11.2012

3.- 4. novembrī Jelgavā notika pilsētas atklātās džudo meistarsacīkstes jauniešu konkurencē.

Sacensības „LIDO atklātais paklājs”
10.11.2012

2012. gada 10. novembrī mūsu sportisti piedalījās džudo kluba «LIDO» rīkotajās sacensībās. Sacensību statuss — «atklātais paklājs». Tas nozīmē, ka sacensībās var piedalīties cīkstoņi, kuru kvalifikācija nav augstāka par 6 kyu (balta josta).

Latvijas meistarsacīkstes meitenēm un turnīrs «Zelta rudens»
21.10.2012

20.-21. oktobrī Saulkrastos risinājās Latvijas džudo meistarsacīkstes meitenēm vecumgrupās U-13 un U-15, kā arī starptautiskais jauniešu turnīrs «Zelta rudens».

Viktora Reško panākums Pasaules Kausa izcīņā
17.10.2012

Viktors Reško, kas cīnās svara kategorijā -100 kg, izcīnīja sudraba medaļu pasaules kausā Minskā. Turnīrs, kas risinājās 6. oktobrī, pulcēja 78 sportistus no Eiropas, Āzijas un Amerikas valstīm.

Divas medaļas starptautiskajā turnīrā „Young Star”
22.09.2012

Rīgā, Olimpiskajā centrā 22.septembrī ,notika starptautiskais jauniešu turnīrs džudo cīņā „Young Star” . Sporta kluba „Ziemeļblāzma” sportisti izcīnīja 2.medaļas.

Romans Avsjukevičs – Latvijas meistarsacīkšu uzvarētājs 09.09.2012

Latvijas meistarsacīkstēs sambo cīņā, kas notika 9.septembrī, kadetu grupā svara kategorijā līdz 46.kg,uzvaru izcīnīja Romans Avsjukevičs. Viņš uzvarēja  cīkstoņus no Liepājas  Kručiņinu un Galaktionovu, kā arī mūsu kluba sportistu Vladislavu Abramoviču.

Apsveicam Viktoru Reško!
17.07.2012

Visa cīkstoņu saime ir priecīga paziņot, ka 11.jūlija notika mūsu kluba labākā sportista Viktora Reško un brīnišķīgās līgavas Jekaterīnas, laulības ceremonija. Sirsnīgi sveicam jaunlaulātos ar šo svinīgo notikumu, vēlam laimi, mīlestību, labklājību un savstarpējo saprašanos!

Viktors Reško – Latvijas Olimpiādes uzvarētājs.
17.07.2012

Astotajā jūlijā Liepājā notika III. Latvijas Olimpiāde džudo cīņā. Rīgas komandas interesēs Viktors Reško bija pieteikts viņam neierastajā smagajā svaru kategorijā. Neskatoties uz to, viņš spēja demonstrēt labu cīņas prasmi un pelnīti izcīnīt čempiona titulu.

Jauniešu turnīrs «KIAI» kluba džudo cīņā 27.05.2012

Jūrmalā š. ģ. 27.jūnijā notika jauniešu turnīrs džudo cīņā, kuru organizēja «KIAI» klubs. Šajās sacīkstēs no mūsu kluba piedalījās 6 sportisti. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Aleksejs Naumovs un Artjoms Smirnovs. Otrajā vietā sacensībās ierindojās Marks Trans un Matvejs Lobaževičs.

Starptautiskais turnīrs kluba „KYODAI” džudo cīņā
16.05.2012

Romans Avsjukevičs izcīnīja pirmo vietu svara kategorijā līdz 46.kg (U-15) turnīrā „KYODAI”, kas notika Rīgā š.g. 12. un 13. maijā. Romans parādīja pārliecinātu cīņas tehniku, bija pārāks visās četrās cīņās un saņēma zelta medaļu.

Starptautiskais jauniešu turnīrs džudo cīņā Saldū 29.04.2012

Starptautiskais turnīrs «SALDAIS DŽUDO 2012» notika š.g. 28.-29.aprīlī Saldū. Uz sešiem tatami jaunie džudisti cīnījās par turnīra medaļām. No desmit sportistiem, kas pārstāvēja mūsu klubu, seši izcīnīja godalgotas vietas. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Renāta Rimdjonoka un Rodions Barinovs, bronzas medaļas izcīnīja Igors Orlovs, Romans Avsjukevičs, Artjoms Smirnovs un Aleksandrs Jangoļs.

Izmaiņas treniņu sarakstā no 30. aprīļa līdz 4. maijam
28.04.2012

Eiropas čempionāts džudo cīņā Čeļabinskā (26.-29.04.2012.)
26.04.2012

Eiropas labākie džudisti šajās dienas ir ieradušies Krievijas pilsētā Čeļabinska, kur 26.-29. aprīlī notiks kontinenta čempionāts.

Izmaiņas treniņu sarakstā 6. un 9. aprīlī 09.04.2012

Piektdien, 6.04. un pirmdien, 9.04. treniņu laiki tiks izmainīti:
1. grupa            no 11:00 līdz 12:30
2. un 3. grupas   no 10:00 līdz  11:00

Sacensības «LIDO ATVĒRTAIS PAKLĀJS»
01.04.2012

1.aprīlī Olimpiskā centrā notika džudo jauniešu sacensības. Piedalīties sacensībās varēja tikai sportisti ar baltām jostām. Pieci mūsu kluba sportisti izmantoja šo iespēju satikties uz tatami ar citu klubu cīkstoņiem-iesācējiem.

Starptautiskais jauniešu turnīrs un Latvijas junioru meistarsacīkstes sambo
31.03.2012

31.martā, Daugavpilī, Kultūras un sporta pilī notika tradicionāls starptautiskais jauniešu turnīrs sambo cīņā, kurā piedalījās sportisti no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Igaunijas.